PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867454}

Fallout

7,9 31 791
ocen
7,9 10 1 31791
7,6 14
ocen krytyków
Fallout
powrót do forum serialu Fallout

Producent

ocenił(a) serial na 7

Jest nim Howard, czyli typ ze studia, które stworzyło najgorsze Fallouty.
Nie Cayne, Fargo, czy założyciele Obsidian, którzy byli wcześniej w Black Isle.

ocenił(a) serial na 3
Veselar

NIEUDACZNIK I KŁAMCA HOWARD ORAZ BETHESDA MAJĄ PRAWA DO MARKI.
Czego innego się spodziewałeś? że Chris Avellone lub Josh Sawyer będą trzymali pieczę nad swoimi "dziećmi". Wyjdzie to obejrzę bez szału, FALLOUT SKOŃCZYŁ SIĘ NA NEW VEGAS. Wszystko potem to szrot dla debili.

Solaris_fw

bylo jeszcze kilka fanowskich projektow zrealizowanych w uniwersum pierwszych oryginalnych Falloutow, a nie tego syfu wyprodukowanego przez Howarda.

ocenił(a) serial na 7
Solaris_fw

Moim zdaniem skończył się na dwójce. Te produkty późniejsze to takie falloutowopodobne coś.

PanKotlecik

Fallout, Fallout 2, Fallout New Vegas - NV też było tworzone przez starą ekipę pod szyldem Obsidian, reszta to produkty Falloutopodobne - przeciętna 3, tragiczna 4 i inne tam 76.

gwsupersharp

100% się zgadzam 1/2 swietne Tactik ok 3ka średnia a New Vegas bardzo dobry natomiast 4 to abominacja i dno dna i tona mułu.....

ocenił(a) serial na 1
PanKotlecik

Fallout 3 zwrot o 90 stopni, fallout 4 to kolejne 90 stopni. Wiec nic dziwnego że cała marka i lore idzie w przeciwną stronę niż Fallout 1 i 2. Wystarczy zobaczeć co zostało wycięte ze starych falloutów i odrazu widać, że tak jest łatwiej "tworzyć".

ocenił(a) serial na 7
Bienioslaw

Wiem. Grałem i w 3 i NV. Nie jestem pikselowym ortodoksem, NV było fajne. Ucieszył mnie ostatni kadr serialu.

Solaris_fw

+1 popieram twój komentarz !

ocenił(a) serial na 7
Veselar

Pozdrawiam fana jedynki i dwójki!

ocenił(a) serial na 7
PanKotlecik

E tam, nie jestem fanem. Po prostu to jest głupie, że za serial odpowiada studio, które stworzyło najgorsze Fallouty - 4 i 76. Zważywszy na fakt, że Xbox Game Studios posiada WSZYSTKIE studia i osoby, które Fallouty tworzyły, mogliby ich wszystkich zaprząc do tego. Nawet do stworzenia Fallouta 5!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones